22 C
Tirana
Thursday, August 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Kamikazi gazintep

Tag: kamikazi gazintep

Shpërthimi trondit Turqinë, kamikazi në dasmë vret 8 vetë, 30 të...

Tetë persona raportohet se u vranë dhe 30 u plagosën kur një sulmues vetëvrasës shpërtheu në një ceremoni martese në qytetin e Gaziantep të...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
21 ° C
21 °
21 °
73%
2.1kmh
8%
Fri
30 °
Sat
31 °
Sun
31 °
Mon
24 °
Tue
24 °