Friday, July 20, 2018
Home Tags Kamikazi gazintep

Tag: kamikazi gazintep

Shpërthimi trondit Turqinë, kamikazi në dasmë vret 8 vetë, 30 të...

Tetë persona raportohet se u vranë dhe 30 u plagosën kur një sulmues vetëvrasës shpërtheu në një ceremoni martese në qytetin e Gaziantep të...

SOFT

VIP