Monday, April 23, 2018
Home Tags Kamez

Tag: kamez

“Balena Blu”, telefonata e rreme “12-vjecari tenton të hidhet nga kati...

Nje telefonate qe pretendoi se nje femije 12 vjec, tentoi te hidhet nga kati i shtate i nje godine ne Kamez diten e sotme,...

Sherri për një femër, ky është 34-vjeçari që u vra në...

Personi që shihni në foto u vra mbrëmjen e kaluar në Kamëz, në një lokal. Ai quhet Olsi Kaptina dhe dyshohet se u qëllua...

SOFT

VIP