21 C
Tirana
Thursday, September 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Kamez

Tag: kamez

“Balena Blu”, telefonata e rreme “12-vjecari tenton të hidhet nga kati...

Nje telefonate qe pretendoi se nje femije 12 vjec, tentoi te hidhet nga kati i shtate i nje godine ne Kamez diten e sotme,...

Sherri për një femër, ky është 34-vjeçari që u vra në...

Personi që shihni në foto u vra mbrëmjen e kaluar në Kamëz, në një lokal. Ai quhet Olsi Kaptina dhe dyshohet se u qëllua...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
22 ° C
22 °
22 °
40%
2.6kmh
40%
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
18 °
Mon
22 °
Tue
22 °