Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Kallashi

Tag: kallashi

Surpriza për ditëlindje, ja kush ja dhuroi super-makinën “Kallashit”

Ka festuar ditëlindjen e saj të 21-të kërcimtarja Donjeta Kosumi e njohur të gjithë si Kallashi. Një grup i madh miqsh i kanë organizuar...

“Kallashi” flet për arrestimin me drogë: Më eksitoi

Kallashi rrëfen 26 orët e saj në burg. Ajo thote se policia e ka ndaluar për drogë dhe në fund ka rezultuar se droga...

Arrestimi në Cobra City, ja cfarë thotë Kallashi për politikanët

Arrestimi i valltares Donujeta Kosumi, Kallashi, ka shkaktuar reagime të shumta humori në rrjetet sociale. Gazetari Arben Ahmeti, në profilin e tij në Facebook ka...

Kallashi: Një biznesmen dha para për pikturën time lakuriq

Tek kercimtarja Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi ndodh për ditë diçka e re. Ajo ka çka të tregojë për përjetimet, ngjarjet e ditës...

“Kallashi” ndryshon taktikë, fotoja ku ekspozon dicka tjetër

Kërcimtarja nga Kosova Donjeta Kosumi, e njohur edhe me emrin Kallashi, ndryshon taktikë. Me anë të një fotoje ku shkruan Misioni i Ri, kallashi ka...

SOFT

VIP