Saturday, July 21, 2018
Home Tags Juxhin dauti

Tag: juxhin dauti

Atentati në Sukth, Ervin Dalipaj e Juxhin Dauti në hotel luksoz...

Të tjera detaje janë zbardhur pas dy muajsh nga atentati në Sukth të ish-shefit të Krimit Ekonomik në Tiranë, Ervin Dalipaj dhe mikut të...

Atentat si në filma, si ndodhi ekzekutimi në autostradë i Ervin...

E ngjashme me një skenë filmi ka qenë ndjekja e makinës tip “Audi” ku udhëtonte ish-shefi i krimit Ekonomik të Tiranës, Ervin Dalipaj dhe...

SOFT

VIP