9 C
Tirana
Friday, September 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Juxhin dauti

Tag: juxhin dauti

Atentati në Sukth, Ervin Dalipaj e Juxhin Dauti në hotel luksoz...

Të tjera detaje janë zbardhur pas dy muajsh nga atentati në Sukth të ish-shefit të Krimit Ekonomik në Tiranë, Ervin Dalipaj dhe mikut të...

Atentat si në filma, si ndodhi ekzekutimi në autostradë i Ervin...

E ngjashme me një skenë filmi ka qenë ndjekja e makinës tip “Audi” ku udhëtonte ish-shefi i krimit Ekonomik të Tiranës, Ervin Dalipaj dhe...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
100%
1kmh
0%
Sat
20 °
Sun
18 °
Mon
22 °
Tue
22 °
Wed
23 °