Monday, June 18, 2018
Home Tags Justin bieber

Tag: justin bieber

Elvana Gjata “në duart” e producentit të Usher e Justin Bieber?

Ndersa kane kaluar 3 muaj që nga projekti i saj i fundit muzikor “Lejla”, një bashkëpunim mes Capital T dhe 2Po2, duket se Elvana...

SOFT

VIP