15 C
Tirana
Monday, October 23, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Justin bieber

Tag: justin bieber

Elvana Gjata “në duart” e producentit të Usher e Justin Bieber?

Ndersa kane kaluar 3 muaj që nga projekti i saj i fundit muzikor “Lejla”, një bashkëpunim mes Capital T dhe 2Po2, duket se Elvana...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °