Saturday, June 23, 2018
Home Tags Jurgen kurti

Tag: jurgen kurti

Dëshmia e Jurgen Kurtit për vrasjen e babait: I tha nënës,...

Leonard Ristani, i akuzuar për “vrasje në kushtet e vetëmbrojtjes” të babait të Jurgen Kurtit, është dënuar nga Gjykata me 1 vit e 6...

Jurgen Kurti flet për herë të parë për vrasjen e pronarit...

Jurgen Kurti, i prezantuar nga mediat si menaxher i VIP-ave, person i arrestuar para një viti për vrasjen e babiat të tij, Jurgen Kurti...

Në 2016 u akuzua për vrasjen e babait, menaxheri i vipave...

NGJARJA NE DURRES>> Përleshje me thika në Durrës, ekzekutohet pronari i marketit Jurgen Kurti, i riu i njohur per jeten e tij luksoze dhe per perfshirjen ne...

E mbani mend Jurgen Kurtin që u akuzua se vrau të...

Ai është Jurgen Kurti dhe mori vëmendjen e të gjithëve se i akuzuar për vrasjen e babait të tij në Bllok, por që u...

Tiranë, përleshje me thika me kunatin për divorcin, djali vret 49-vjecarin

Nje vrasje ka ndodhur rreth ores 21.10 te se henes ne Tirane, tek shkolla "Deshmoret e Lirise". Krimi ka ndodhur ne zonen e bllokut ne...

SOFT

VIP