Friday, June 22, 2018
Home Tags Jozefina topalli

Tag: jozefina topalli

Jozefina Topalli kalon fundjavën buzë detit, ja kush e shoqëron

Ish - deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli ka zgjedhur të relaksohet këtë fundjavë me familjarët e saj. Në disa foto të publikuara në ‘Facebook’...

Bashës i ndodh e papritura në Shkodër, mbështetësit e Topallit i...

Në kohën kur kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha po zhvillon takimin elektoral në qytetin e Shkodrës, disa simpatizantë të së djathtës atje kanë...

Genc Pollo sulmon Jozefina Topallin dhe Imamin: Janë patetikë!

Deputeti demokrat Genc Pollo është i pari njeri pranë Lulzim Bashës, që ka reaguar pas kërkesës së Jozefina Topallit dhe Arben Imamit, për shkarkimin...

Eduart Selami mbështet Bashën ditën e kryengritjes së Topallit: Koha për...

Eduart Selami del ne mbeshtetje te Lulzim Bashes ne diten kur kreu i PD, u sulmua frontalisht nga "kryengritja" e Jozefina Topallit. Edhe pse...

SOFT

VIP