21 C
Tirana
Tuesday, August 22, 2017
Home Tags Joleza koka

Tag: joleza koka

Joleza Koka e FRESH-it: Në Pogradec më thirrën “O Nard Ndoka”

Ish kryetarja e FRESSH, Joleza Koka është shmangur tashmë nga drejtimi i forumit socialist. Nderkohe, mediat vazhdojne ta citojne per ate qe ajo thote. Mateo...

Kryetarja Joleza Koka “largohet” nga FRESH, Rama: E mbaroi misionin e...

Kryetarja e FRESH Joleza Koka, nuk do te rikandidoje per postin qe mban aktualisht. Ky eshte lajmi qe eshte dhene sot nga burimet zyrtare, pak...

Kryetarja e FRESH: Fjalimi im me Klosin e Tahirin, për ata...

Joleza Koka, kryetarja e FRESH ka sqaruar fjalimin e saj me emrat e ministrave te Blendi Klosit dhe Saimir Tahirit. Ajo ka thene se fjalimi...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
72%
1.7kmh
0%
Wed
26 °
Thu
28 °
Fri
30 °
Sat
33 °
Sun
33 °