Friday, July 20, 2018
Home Tags Jennifer lopez

Tag: jennifer lopez

Jennifer Lopez ndahet me Drake dhe arësyeja do t`ju habisë

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez si dhe reperi kanadez Drake, kanë përjetuar disa telashe pas raportimeve të romancës së tyre. Por së fundi Jennifer ka...

SOFT

VIP