Wednesday, July 18, 2018
Home Tags Ismet haxhia

Tag: ismet haxhia

Ismet Haxhia rrëfen vrasjen e Azemit: Ishte pritë për Berishën, ja...

Në një replikë me Fatos Klosin, Ismet Haxhia shprehet se ka qenë fatos Klosi që ka dashur ta përfshinte në një skenar për vrasjen...

Ismet Haxhia: Si më akuzuan mua dhe Izetin për vrasjen e...

Ne nuk dinim asgjë rreth kësaj thashethemnaje të rrezikshme, por të pasnesërmen, daja i viktimës, me të cilin rrija shpesh, më fton për kafe....

Ismet Haxhia: Urdhri në mesnatë i Berishës në ‘97, si u...

Ish-i dënuari me 20 vjet burg si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit, Ismet Haxhia rrëfen në librin e tij “Kronika e Dhimbjes” të...

Vrasja që “i vuri flakën” Tropojës: Biseda me Fatmir Haklajn pasi...

Ish-i dënuari me 20 vjet burg si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit, Ismet Haxhia rrëfen në librin e tij “Kronika e Dhimbjes” të...

SOFT

VIP