21 C
Tirana
Friday, September 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags ISIS lajmi i fundit

Tag: ISIS lajmi i fundit

Aurela Hoxha flet për darkën me Veselin…

Mediet rozë kane qarkulluar një lajm i cili thoshte se Aurela Hoxha dhe fituesi i BBA, Vesel Kurtishaj kanë filluar të dalin bashkë, pasi...

Liberta Spahiu ekspozon të pasmet

Prezantuesja kosovare Liberta Spahiu ka dëshirë që kohë pas kohe të provokojë me fotografi të cilat i hedhë në rrjetet sociale. Edhe kësaj here, ajo...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
40%
2.6kmh
40%
Sat
20 °
Sun
19 °
Mon
14 °
Tue
22 °
Wed
23 °