Friday, July 20, 2018
Home Tags ISIS lajmi i fundit

Tag: ISIS lajmi i fundit

Aurela Hoxha flet për darkën me Veselin…

Mediet rozë kane qarkulluar një lajm i cili thoshte se Aurela Hoxha dhe fituesi i BBA, Vesel Kurtishaj kanë filluar të dalin bashkë, pasi...

Liberta Spahiu ekspozon të pasmet

Prezantuesja kosovare Liberta Spahiu ka dëshirë që kohë pas kohe të provokojë me fotografi të cilat i hedhë në rrjetet sociale. Edhe kësaj here, ajo...

SOFT

VIP