27 C
Tirana
Thursday, August 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Isa mustafa

Tag: isa mustafa

Kryeministri Isa Mustafa: Serbia po synon të shkaktojë konflikt

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, ka ritheksuar përkushtimin e Qeverisë së Kosovës për dialog, paqe dhe stabilitet si dhe normalizim të relacioneve me shtetet...

Erdogani më “popullor” se Mustafa në Kosovë

Mbështjetja e madhe për presidentin turk, Rexhep Tayyp Erdogan, në Kosovë vjen në shumëicë të madhe nëpërmjet rrjeteve sociale, në të cilat bashkohen mbështetësit...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
29 ° C
29 °
29 °
39%
1kmh
0%
Fri
31 °
Sat
31 °
Sun
30 °
Mon
24 °
Tue
24 °