12 C
Tirana
Tuesday, October 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Iphone 7

Tag: iphone 7

Zyrtare, ky është iPhone 7, telefoni i fundit i Apple

Kompania Apple ka lancuar iPhone’in më të mirë që ka krijuar ndonjëherë. Ky që do ta shihni më poshtë është iPhone 7. Celulari i...

Ja vecoritë që do të ketë iPhone 7

Apple është gjithmonë në lajme, qoftë për luftën e fundit me FBI apo për lansimin e modeleve të reja – si iPhone 7. Raporte dhe...

Zbulohet pamja që do të ketë iPhone 7

Telefonat e mençur nga Apple deri më tani kanë pasur një madhësi standarde të ekranit, por deri tani këto aparate mund të blihen në...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
mist
13 ° C
13 °
13 °
93%
1kmh
0%
Wed
24 °
Thu
22 °
Fri
21 °
Sat
16 °
Sun
21 °