Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Iphone 6s. iphone 6s plus

Tag: iphone 6s. iphone 6s plus

Zyrtare, prezantohen iPhone 6S dhe iPhone 6S Plus

Kompania Apple ka prezantuar dy telefonat e rinj, iPhone 6S dhe iPhone 6S Plus. iPhone i ri do t’i ketë katër ngjyra. Dallimi më i...

SOFT

VIP