18 C
Tirana
Wednesday, September 20, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Iphone 6s. iphone 6s plus

Tag: iphone 6s. iphone 6s plus

Zyrtare, prezantohen iPhone 6S dhe iPhone 6S Plus

Kompania Apple ka prezantuar dy telefonat e rinj, iPhone 6S dhe iPhone 6S Plus. iPhone i ri do t’i ketë katër ngjyra. Dallimi më i...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
82%
2.1kmh
75%
Thu
12 °
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
21 °
Mon
22 °