21 C
Tirana
Thursday, September 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Interviste me Mërgim Mavra

Tag: interviste me Mërgim Mavra

Intervista/ Mërgim Mavraj: Kur isha i vogël dëshiroja të bëhesha polic

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit Mërgim Mavraj, deklaron se kur ishte i vogël dëshironte të bëhej polic dhe jo futbollist. Mavraj ka dhënë një...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
22 ° C
22 °
22 °
40%
2.6kmh
40%
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
18 °
Mon
22 °
Tue
22 °