Monday, July 16, 2018
Home Tags Interviste me Mërgim Mavra

Tag: interviste me Mërgim Mavra

Intervista/ Mërgim Mavraj: Kur isha i vogël dëshiroja të bëhesha polic

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit Mërgim Mavraj, deklaron se kur ishte i vogël dëshironte të bëhej polic dhe jo futbollist. Mavraj ka dhënë një...

SOFT

VIP