37 C
Tirana
Thursday, August 17, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Intervista

Tag: intervista

Linda Rama në revistën britanike: Jeta me Edin, si më ka...

Linda Rama ka qënë e përzgjedhura e revistës së njohur britanike ‘Global Ëomen’ k unë një intervistë të sinqertë ka folur gjatë për jetën...

Rrëfimi i pazakontë i Bes Kallakut, bëhet keq në emision: Po...

Aktori i humorit Bes Kallaku ka rrefyer disa momente te vecanta nga jeta e tij. “Nëse nuk ke vuajtur, nuk e di as cfarë...

Rrëfehet Aleksandër Gjoka: I kapa dhe u dhashë një mësim të...

Një prej zërave më të mirë të rrokut shqiptar, Aleksandër Gjoka, ka qenë gjithmonë i tërhequr nga mediat dhe nga lajmet e showbiz-it. Si...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
35 ° C
35 °
35 °
21%
6.2kmh
40%
Fri
31 °
Sat
31 °
Sun
30 °
Mon
24 °
Tue
24 °