Saturday, July 21, 2018
Home Tags Intervista

Tag: intervista

Flet Motra e Haklajve: Si hymë në hasmëri me fisin Hoxha...

Zylfije Haklaj motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë thyen heshtjen duke dhënë një intervistë për “Shqiptarja”. Një rrëfim...

Linda Rama në revistën britanike: Jeta me Edin, si më ka...

Linda Rama ka qënë e përzgjedhura e revistës së njohur britanike ‘Global Ëomen’ k unë një intervistë të sinqertë ka folur gjatë për jetën...

Rrëfimi i pazakontë i Bes Kallakut, bëhet keq në emision: Po...

Aktori i humorit Bes Kallaku ka rrefyer disa momente te vecanta nga jeta e tij. “Nëse nuk ke vuajtur, nuk e di as cfarë...

Rrëfehet Aleksandër Gjoka: I kapa dhe u dhashë një mësim të...

Një prej zërave më të mirë të rrokut shqiptar, Aleksandër Gjoka, ka qenë gjithmonë i tërhequr nga mediat dhe nga lajmet e showbiz-it. Si...

SOFT

VIP