Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Informacione online

Tag: informacione online

Berisha thirrje të fortë shqiptarëve: Ngrihuni të rrëzojmë Ramën, urgjencë ndarja...

Ish kryeministri Sali Berisha u ben thirrje shqiptareve per nje reagim te ashper pas vendimit te Byrose se Kuvendit per te perjashtuar nga...

Kryeprokurorja, BE dënon dhunën në protestë dhe sjelljen në Parlament

Bashkimi Europian me ane te nje deklarate te shperndare prej zyres ne Tirane, dënon dhunën në protestat e djeshme dhe sjelljen e anëtarëve të...

Grabitja në Tiranë, gjykata: Arrest shtëpie shefit te sigurisë të bankës

Gjykata e Tiranës vendosi sot masën e sigurisë arrest shtëpie për shefin e sigurisë së bankës së nivelit të dytë që u grabit disa...

Zhduket prova, Itali, gjykata liron mikun e Aldo Bares

Një gjykatë në Itali ka lënë të lirë për mungesë provash një person të dyshuar si mik i Aldo Bares, kreut të famshëm të...

Vrasja e dyfishtë në Selitë, gjykata: Edhe 30 ditë burg biznesmenit...

Gjykata e Tiranës vendosi një masë të re sigurie 30 ditë burg për ndërtuesin Flamur Ymeri, 45 vjec, i akuzuar për vrasjen e dy...

Shpallet në kërkim miku i Emiljano Shullazit

Policia shpalli në kërkim shtetasin Gilmando Dani, shok i Emiljano Shullazit, të cilët vetëm para disa ditësh u bënë objekt i një atentati  pranë...

Dy kolumbianët e kokainës nxjerrin një emër të ri: Personi që...

Dy shtetasit kolumbianë të arrestuar në laboratorit të kokainës në Xibrakë të Elbasanit, nxjerrin në skenë një emër të ri, të një personi ende...

SOFT

VIP