Monday, July 23, 2018
Home Tags Informacione live

Tag: informacione live

Qëllohet me armë në takimin e Monika Kryemadhit në Lezhë, identifikohet...

LSI, Luan Rama: Opozita te distancohet nga ngjarja e rende Zyrtari i LSI, Luan Rama reagoi me anë të një deklarate për median lidhur me...

Foto seksi, Eli Fara sa vjen e rinohet gjithnjë e më...

Kengetarja e njohur Eli Fara po rinohet gjithnje e me shume. Suksesi i formes fizike te kengetares se njohur nuk dihet, por rezultati eshte...

Tiranë, i riu kërcënoi me vetëvrasje, zbret nga kati i tetë:...

I riu nga Lezha që kërcenoi sot ne Tirane me vetevrasje, eshte shfaqur ne emisionin Opinion sipas kerkeses qe beri ne tarracen e pallatit...

Berisha: Biseda me Tom Doshin kur më tregoi për vrasjen, një...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar sot një bisedë të bërë në sallën e Kuvendit me deputetin Tom Doshi në lidhje me skenarin e pretenduar...

Protesta e PD, ambasada e SHBA në Tiranë mesazh sigurie për...

Ambasada e SHBA në Tiranë ka shpërndarë një njoftim sigurie për qytetarët e saj një ditë para protestës së thirrur nga Partia Demokratike më...

Dy emra të rinj në kombëtaren shqiptare, Cana: Keni bërë zgjedhjen...

Kombëtarja shqiptare e futbollit do të ketë në dispozicion edhe zyrtarisht dy lojtarë të tjerë me origjinë nga Kosova. Naser Aliji dhe Arlind Ajeti, janë...

Shkodër, çfarë u tha tre fëmijëve babai që vrau gruan dhe...

UPDATE - Hetimet e policisë kanë hedhur më tepër dritë mbi krimin e dyfishtë brenda familjes, të ndodhur në fshatin Bajzë të Malësisë së...

Burrë e grua gjenden të vdekur në makinë në Malësi të...

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar në Shkodër. Një burrë 35 vjecar dhe gruaja e tij janë gjetur të vdekur në një automjet. Dy...

Gjykata lë në burg “të penduarin” për atentatin ndaj Tom Doshit

Gjykata e Krimeve te Renda me kerkese te prokurorise, caktoi sot masen arrest me burg pa afat ndaj shtetasit Durim Bami, 36 vjec, i...

Plani për vrasje, Tom Doshi hap kutinë e pandorës: Rama më...

Deputeti i perjshtuar nga PS, Tom Doshi, vazhdoi sot te nxjerre ne publik detaje te tjera te historise se pretenduar prej tij per nje...

SOFT

VIP