Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Indrit Taipi

Tag: Indrit Taipi

Aksioni antidrogë në Itali, ja shqiptari që u arrestua me 200...

Një sasi e konsiderueshme droge dhe eurosh i janë sekuestruar sot një shtetasi shqiptar në Itali. Emigrant ka rënë në prangat e policisë, pasi iu...

SOFT

VIP