Monday, July 23, 2018
Home Tags Ilir marku

Tag: ilir marku

“Plas mes PS dhe LSI”, Përgjuesi në zyrën e Saimir Tahirit,...

Kryeministri Edi Rama shkarkon nga detyra zv.ministrin e Brendshëm Ilir Marku. Ky i fundit ishte përfaqësues i LSI, në qeverinë Rama ndërsa shkarkohet pak orë...

SOFT

VIP