21 C
Tirana
Thursday, September 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Ilir marku

Tag: ilir marku

“Plas mes PS dhe LSI”, Përgjuesi në zyrën e Saimir Tahirit,...

Kryeministri Edi Rama shkarkon nga detyra zv.ministrin e Brendshëm Ilir Marku. Ky i fundit ishte përfaqësues i LSI, në qeverinë Rama ndërsa shkarkohet pak orë...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
22 ° C
22 °
22 °
40%
2.6kmh
40%
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
18 °
Mon
22 °
Tue
22 °