Monday, July 16, 2018
Home Tags Ilda bejleri

Tag: ilda bejleri

Ilda Bejleri: Ju rrëfej sfidat që më joshin, i dashuri im...

Ajo është padyshim ndër vajzat më seksi në ekranin tonë. Flasim për Ilda Bejlerin, e cila këtë verë ka ardhur më e nxehtë se...

Ilda Bejleri zgjedh një mënyrë të veçantë për t’i dhënë ‘lamtumirën’...

Pas zyrtarizmit të largimit si trajner të Xhani De Biasit nga Kombëtarja shqiptare, gazetarja sportive, Ilda Bejleri ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për...

Ilda Bejleri: Kjo është dashuria ime e parë dhe e vetme!

Gazetarja sportive e Super Sport, Ilda Bejleri ishte e ftuar diten e sotme ne emisionin e Rudina Magjistarit ne Tv Klan. Ilda ka treguar se...

Zhvishet Ilda Bejleri, pozon në të brendshme

Zhvishet Ilda Bejleri. Ajo ka nxjerre ne pah format e saj si anjehere tjeter me pare ne keto dite te nxehta. Gazetarja sportive ka pozuar...

Zhvishet në breg të detit, Ilda Bejleri tregon format seksi

Ka marre komplimenta te shumte gazetarja Ilda Bejleri me kete foto. Rreth kater ore me pare, bukuroshja e Supersportit ka publikuar kete foto ne Instagramin...

SOFT

VIP