16 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags I riu

Tag: i riu

“Balena Blu” i qepet të riut nga Tirana: Unë e di...

Sfida e "Balenës Blu" duket se po kthehet në një trend të rrezikshëm për shoqërinë dhe veçanërisht për fëmijët dhe adoleshentët. Tashmë asgjë nuk...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
87%
1kmh
90%
Tue
19 °
Wed
22 °
Thu
24 °
Fri
23 °
Sat
18 °