15 C
Tirana
Sunday, October 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags I fejuari

Tag: i fejuari

Publikoi foto me një vajzë tjetër, Marina Fara ka një mesazh...

Ditën e djeshme fotoja ku ish- i fejuari i Marina Farës publikoi disa foto në krahët e një vajze brune dhe bëri bujë me kete...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °