20 C
Tirana
Saturday, August 19, 2017
Home Tags Hetuesia

Tag: hetuesia

Fatmir Xhafaj flet për herë të parë për akuzat: Ja raporti...

Fatmir Xhafaj, i emëruar nga kryeministri Edi Rama dhe i dekretuar nga presidenti Nishani si ministri i ri i Brendshëm ka reaguar sot per...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
23 ° C
23 °
23 °
60%
1.5kmh
0%
Sun
31 °
Mon
25 °
Tue
25 °
Wed
24 °
Thu
27 °