Thursday, April 19, 2018
Home Tags Hetimi

Tag: hetimi

Detaje të reja për vrasjen mafioze në Tiranë, viktima i sapokthyer...

Detaje të reja janë zbuluar nga policia në lidhje me vrasjen e 28-vjecarit Marjo Majollari në Tiranë. I riu i qëlluar me armë në zonën...

Ja kush është politikani dhe biznesmeni shqiptar që pagoi izraelitin “e...

Tom Doshi është deputeti dhe biznesmeni që ka punësuar shtetasin izraelit që u kap me pajisjen e dyshuar si përgjuese në aeroportin e Rinasit. Shtetasi...

SOFT

VIP