29 C
Tirana
Monday, August 21, 2017
Home Tags Henri cili

Tag: henri cili

Del fotoja e pa publikuar e diktatorit Enver Hoxha me fëmijën...

Një foto e ish- diktatorit Enver Hoxha është duke bërë xhiron e rrjeteve sociale. Arsyeja nuk ka të bëjë as me Hoxhën as me...

Artan Fuga i përgjigjet Henri Cilit: Të sfidoj, bëj publike doktoraturën...

Pedagogu dhe filozofi i njohur Artan Fuga, i pergjigjet akuzave te Henri Cilit me nje shenim te gjate ne faqen e tij ne Facebook....

Henri Çili i përgjigjet Artan Fugës: Je punist, more 400-500 mijë...

Botuesi i gazetës “Mapo”, Henri Çili i përgjigjet filozofit dhe pedagogut Artan Fuga për reformën në arsim, për bashkëpunimin me UET, raportet personale dhe...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
few clouds
32 ° C
32 °
32 °
38%
3.6kmh
20%
Tue
24 °
Wed
26 °
Thu
28 °
Fri
30 °
Sat
32 °