Saturday, July 21, 2018
Home Tags Henri cili

Tag: henri cili

Del fotoja e pa publikuar e diktatorit Enver Hoxha me fëmijën...

Një foto e ish- diktatorit Enver Hoxha është duke bërë xhiron e rrjeteve sociale. Arsyeja nuk ka të bëjë as me Hoxhën as me...

Artan Fuga i përgjigjet Henri Cilit: Të sfidoj, bëj publike doktoraturën...

Pedagogu dhe filozofi i njohur Artan Fuga, i pergjigjet akuzave te Henri Cilit me nje shenim te gjate ne faqen e tij ne Facebook....

Henri Çili i përgjigjet Artan Fugës: Je punist, more 400-500 mijë...

Botuesi i gazetës “Mapo”, Henri Çili i përgjigjet filozofit dhe pedagogut Artan Fuga për reformën në arsim, për bashkëpunimin me UET, raportet personale dhe...

SOFT

VIP