Wednesday, February 21, 2018
Home Tags Hakerat vjedhin filmin shok

Tag: hakerat vjedhin filmin shok

Skandali, hakerat “vjedhin” filmin shqiptar të nominuar në “Oscar”

Filmi kosovar me metrazh të shkurtër “Shok”,  që bëri historinë pasi u nominua në “Oscar”, është parë rreth 50 mijë herë dhe vshtë shpërndarë...

SOFT

VIP