17 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Hajdin sejdia

Tag: hajdin sejdia

Kush është “mashtruesi” nga Kosova që vodhi rëndshëm shqiptarët dhe jeton...

Skemat piramidale në Shqipëri nisën aktivitetin e tyre në vitin 1991. I pari ishte Hajdin Sejdia, ish këshilltar ekonomik i ish-kryeministrit Nano. Ai u...

Darka surprizë, Princi i Dubait befason milionerin shqiptar

Hajdin Sejdia udheton shpesh ne Dubai per pune. Se fundi ka qene Princi i Dubait qe i ka rezervuar një mbrëmje të veçantë familjes...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
82%
3.1kmh
75%
Tue
19 °
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
21 °