Monday, July 23, 2018
Home Tags Hajdin sejdia

Tag: hajdin sejdia

Kush është “mashtruesi” nga Kosova që vodhi rëndshëm shqiptarët dhe jeton...

Skemat piramidale në Shqipëri nisën aktivitetin e tyre në vitin 1991. I pari ishte Hajdin Sejdia, ish këshilltar ekonomik i ish-kryeministrit Nano. Ai u...

Darka surprizë, Princi i Dubait befason milionerin shqiptar

Hajdin Sejdia udheton shpesh ne Dubai per pune. Se fundi ka qene Princi i Dubait qe i ka rezervuar një mbrëmje të veçantë familjes...

SOFT

VIP