26 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Gruaja burrit

Tag: gruaja burrit

Gruaja i kthehet burrit: Ti më solle dashnoren në shtëpi, i...

Gruaja e akuzuar nga burri dhe vajza se i jepte valium për të shkuar me dashnorin i është kundërpërgjigjur të shoqit. Gjatë përballjes live në...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
64%
1.5kmh
0%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °