Tuesday, January 16, 2018
Home Tags Grida duma

Tag: grida duma

Nxiti protestuesit të futen në parlament, Grida Duma: Procedimi qesharak!

Deputetja e PD-së Grida Duma është një ndër deputetët e kallëzuar nga policia pas protestës së opozitës të zhvilluar para Kuvendit të Shqipërisë. Deputetja...

Grida Duma thirrje protestuesve të hyjnë në Kuvend: Ajo sallë është...

Protesta e opozitës është shoqëruar me tensione dhe përplasje. Gjatë fjalës së saj, deputetja e PD, Grida Duma u bëri thirrje protestuesve të hyjnë brenda...

NJOFTIM

Rritja ekonomike në 2018, në varësi të zhvillimeve të brendshme

Flet Arben Malaj, ekspert i ekonomisë, ish-ministër i Financave: Ritmet e ulëta të rritjes së konsumit dhe kreditimit të biznesit në lekë dhe valutë,...

SOFT

VIP