Monday, July 23, 2018
Home Tags Greqia dhe shqiperia

Tag: greqia dhe shqiperia

Greqia sjell tanket në kufi me Shqipërinë, kolonel Demiraj paralajmëron: S`janë...

Koloneli shqiptar Dritan Demiraj, ka komentuar deklaratat e ministres se Mbrojtjes Mimi Kodheli ne lidhje me vendosjen e tankeve te ushtrise greke ne kufi...

SOFT

VIP