Saturday, June 23, 2018
Home Tags Granit xhaka

Tag: granit xhaka

Publikohet foto e rrallë e vëllezërve Taulant e Granit Xhaka

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka ka publikuar një foto të rrallë së bashku me vëllain e tij Granitin. Fotoja është publikuar në Instagram dhe Taulanti...

Granit Xhaka mesazh prekës për Taulantin: Sa më mungon vëlla!

Futbollisti i Arsenalit, Granit Xhaka i ka dedikuar një mesazh prekës vëllait të tij, Taulantit. Graniti luan tek ekipi anglez, ndërsa Taulanti luan tek Bazeli,...

Granit Xhaka firmos kontratën e re deri në 2019

Eshtë zyrtare, Granit Xhaka ka rinovuar kontratën me Borussian e Moenchengladbachit, deri në verën e vitit 2019. Një lajm të tillë e konfirmoi vetë klubi...

SOFT

VIP