Sunday, June 24, 2018
Home Tags Gramsh aksidenti

Tag: gramsh aksidenti

Makina bie në humnerë, një i vdekur e tre të plagosur

Një aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një shtetasi dhe plagosjen e 3 të tjerëve ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Policia njoftoi se aksidenti ka...

SOFT

VIP