15 C
Tirana
Saturday, October 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Gramsh aksidenti

Tag: gramsh aksidenti

Makina bie në humnerë, një i vdekur e tre të plagosur

Një aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një shtetasi dhe plagosjen e 3 të tjerëve ka ndodhur mëngjesin e sotëm. Policia njoftoi se aksidenti ka...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °