22 C
Tirana
Tuesday, September 26, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Grabitje librazhd

Tag: grabitje librazhd

Librazhd, e ndalojnë si pasagjerë, grabisin me armë furgonin në rrugë

Grabitësit ndalojnë furgonin e linjës dhe grabisin me dhunë drejtuesin e mjetit, duke i marr një shumë të konsiderueshme parash. Policia informon se ngjarja ka...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
60%
1.5kmh
40%
Wed
20 °
Thu
21 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
21 °