Monday, July 23, 2018
Home Tags Grabitje librazhd

Tag: grabitje librazhd

Librazhd, e ndalojnë si pasagjerë, grabisin me armë furgonin në rrugë

Grabitësit ndalojnë furgonin e linjës dhe grabisin me dhunë drejtuesin e mjetit, duke i marr një shumë të konsiderueshme parash. Policia informon se ngjarja ka...

SOFT

VIP