12 C
Tirana
Sunday, September 24, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Grabitja ne tirane

Tag: grabitja ne tirane

Grabitet me thikë 17-vjecari, policia vë në pranga tre autorët

Vjedhin me dhunë një 17 vjeçar, kapen tre autorët ne Tirane. Policia ka bere me dije se më datë 06.02.2017, në pjesën e pasme të...

I grabisin makinën, e kërcënojnë me armë, shpërthen në lot artisti:...

Rreth orës 2:54 të ditës së sotme, disa hajdutë kanë grabitur tenorin dhe artistin Ylber Gjini. Me maska në kokë tre hajdutët kanë kërcënuar...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
82%
1.5kmh
0%
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
23 °
Thu
24 °
Fri
23 °