Friday, July 20, 2018
Home Tags Gjykata

Tag: gjykata

EMRI/ Plagosi shqiptarin, e futi në makinë dhe e braktisi. Gjykata...

Gjykata italiane ka dhënë dënimin për Walter Anichini nga Padova, i cili akuzohet për plagosje me qëllim vrasjen e një shqiptari, që sipas tij,...

Durrës, Gjykata lë në arrest me burg “mafiozin” Durim Keçi që...

Gjykata e Durrësit ka vendosur të lërë në burg pa afat me qëlim ekstradimin drejt Italisë të 42-vjecarit Durim Keçi, i ndaluar tre ditë...

Gjykata vendos për të arrestuarin, Fatjon Sinani u vra me plumb...

Gjykata e Vlores le ne arrest me burg shtetasin Neritan Qejvani i arrestuar për vrasjen e Fajton Sinanit në Vlorë ka dalë para gjykatës...

Berisha: Pse paralajmërova lirimin nga burgu të Aldo Bares

Pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për të kthyer për rigjykim në Gjykatën e Lartë dosjen penale ndaj kreut të Bandës së Lushnjës, Aldo Bare,...

I fundit / Gjykata rrëzon dënimin me burg përjetë për Aldo...

Gjykata Kushtetuese i ndez dritën jeshile Aldo Bares, duke i dhënë mundësinë të shpresojë sërish per heqjen e denimit me burg perjete. Kushtetuesja me një...

Gjykata e lë në “burg pa afat”, Mark Frrroku: Para Zotit,...

Mark Frroku në paraburgim: Para Zotit jam i pastër "Para Zotit dhe ndergjegjes time jam i paster. Drejtesia le te beje punen e saj", keshtu...

SOFT

VIP