22 C
Tirana
Friday, September 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Gjykata

Tag: gjykata

Gjykata vendos për të arrestuarin, Fatjon Sinani u vra me plumb...

Gjykata e Vlores le ne arrest me burg shtetasin Neritan Qejvani i arrestuar për vrasjen e Fajton Sinanit në Vlorë ka dalë para gjykatës...

Berisha: Pse paralajmërova lirimin nga burgu të Aldo Bares

Pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për të kthyer për rigjykim në Gjykatën e Lartë dosjen penale ndaj kreut të Bandës së Lushnjës, Aldo Bare,...

I fundit / Gjykata rrëzon dënimin me burg përjetë për Aldo...

Gjykata Kushtetuese i ndez dritën jeshile Aldo Bares, duke i dhënë mundësinë të shpresojë sërish per heqjen e denimit me burg perjete. Kushtetuesja me një...

Gjykata e lë në “burg pa afat”, Mark Frrroku: Para Zotit,...

Mark Frroku në paraburgim: Para Zotit jam i pastër "Para Zotit dhe ndergjegjes time jam i paster. Drejtesia le te beje punen e saj", keshtu...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
22 ° C
22 °
22 °
33%
4.6kmh
40%
Sat
20 °
Sun
19 °
Mon
14 °
Tue
22 °
Wed
23 °