21 C
Tirana
Thursday, September 21, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Gjuha shqipe maqedoni

Tag: gjuha shqipe maqedoni

Skandal në Maqedoni, gjuha shqipe fshihet në tabelat e rrugëve

Kriza politike në Maqedoni ka sjellë edhe tensione etnike, që prej prezantimit të plaformës shqiptare. Në shenje proteste disa tabela dhe shenja të komunikacionit...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
20 ° C
20 °
20 °
56%
1.5kmh
40%
Fri
17 °
Sat
20 °
Sun
18 °
Mon
22 °
Tue
22 °