22 C
Tirana
Friday, September 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Gjarper ne tirane

Tag: gjarper ne tirane

Gjarpër në mes të Tiranës

Zvarraniket e rrezikshem duket se jane prezent ne rruge, trotuare dhe hapesira te gjelbra ne Tirane. Fotografi Felix Bilani ka publikuar sot kete foto me...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
22 ° C
22 °
22 °
33%
4.6kmh
40%
Sat
20 °
Sun
19 °
Mon
14 °
Tue
22 °
Wed
23 °