Monday, July 16, 2018
Home Tags Gjarper ne tirane

Tag: gjarper ne tirane

Gjarpër në mes të Tiranës

Zvarraniket e rrezikshem duket se jane prezent ne rruge, trotuare dhe hapesira te gjelbra ne Tirane. Fotografi Felix Bilani ka publikuar sot kete foto me...

SOFT

VIP