Saturday, June 23, 2018
Home Tags Gilmando dani

Tag: gilmando dani

Gilmando Dani ‘zbërthehet’ në gjyq: Ylvi Beqjan ma prezantoi Shullazi në...

Është zhvilluar sot seanca e radhës në ngarkim të Emiljano Shullazit dhe bashkëpunëtorëve të tij në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Sic edhe ishte paralajmëruar,...

Përplasja me armë mes bandave, policia: Një i vrarë, u plagos...

UPDATE - Policia e Tiranës flet për përplasjen me armë mes dy grupeve rivale në Tiranë e cila mbrëmjen e të hënës përfundoi me...

SOFT

VIP