21 C
Tirana
Friday, September 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Genc pollo

Tag: genc pollo

Genc Pollo sulmon Jozefina Topallin dhe Imamin: Janë patetikë!

Deputeti demokrat Genc Pollo është i pari njeri pranë Lulzim Bashës, që ka reaguar pas kërkesës së Jozefina Topallit dhe Arben Imamit, për shkarkimin...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
21 ° C
21 °
21 °
40%
2.6kmh
40%
Sat
20 °
Sun
19 °
Mon
14 °
Tue
22 °
Wed
23 °