Wednesday, July 18, 2018
Home Tags Genc pollo

Tag: genc pollo

Genc Pollo sulmon Jozefina Topallin dhe Imamin: Janë patetikë!

Deputeti demokrat Genc Pollo është i pari njeri pranë Lulzim Bashës, që ka reaguar pas kërkesës së Jozefina Topallit dhe Arben Imamit, për shkarkimin...

SOFT

VIP