Saturday, July 21, 2018
Home Tags Gazmend collaku

Tag: gazmend collaku

Vrasja e Gaz Collakut, flasin policët: Si e gjetëm gjakun në...

Tre oficerë të Policisë së Durrësit dëshmuan në seancën e së hënës ndaj Denis Shtrazës tek Krimet e Rënda, i akuzuar për rrëmbimin me...

Shfaqen për herë të parë pamjet, si u rrëmbye Gaz Çollaku....

Gjykata e Krimeve të rënda ka shfaqur sot shfaq pamjet filmike të kamerave të sigurisë nga parkingu i lokalit në Durrës ku më 6...

Zbardhet dëshmia e plotë/ Rrëfehet Denis Shtraza: Si u njoha me...

Denis Shtraza, i akuzuar si bashkëpunëtor në rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend Çollakut në Durrës, dëshmoi dje në Gjykatën e Krimeve të Rënda se...

E fejuara e Gazmend Collakut: Nuk kishte konflikte me Denis Shtrazën

Katër dëshmitarë të thirrur nga Prokuroria e Krimeve të Rënda për të dëshmuar në procesin ndaj Denis Shtrazës u përsërit e njëjta fjali, nuk...

Atentati në Durrës, 20 plumba në trupin e Ervin Dalipajt. Ish-polici...

Ervin Dalipi apo Ervin Dalipaj është njëri nga personat e vrarë në atentatin e ndodhur ditën e sotme në rrugën Tiranë-Durrës. Sipas ekspertizes se kryer...

Zbulohet makina ku u vra e u masakrua Gazmend Collaku

Identifikohet makina ku besohet se eshte futur Gazmend Collaku pas rrembimit ne Durres me 6 janar 2016. Fjala eshte per nje makine ML ku...

Rrëmbimi e vrasja e Gaz Collakut, shpallet në kërkim ish-shefi i...

Një ish zyrtar i lartë i policisë së shtetit është shpallur në kërkim sot në lidhje me rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend Collakut. Lajmi është...

Arrestohet një i dyshuar për rrëmbimin e vrasjen e Gaz Collakut

Policia e Durrësit mesohet se ka bere arrestimin e një personi të lidhur me vrasjen e Gazmend Çollakut. Policia e qytetit bregdetar deklaron se...

SOFT

VIP