Wednesday, July 18, 2018
Home Tags Gazetarja

Tag: gazetarja

Gazetarja nga Kosova – Berishës: Të kujtoj kur ju dorëzove Al...

Më duhet t’i përgjigjem Sali Berishës, për shkak të respektit që kam për lexuesit e gazetës dhe të atyre mijëra qytetarëve të shtetit tim,...

Përndiqte prej dy vitesh gazetaren Jonida Shehu, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka ndaluar një shtetas të akuzuar për përndjekje ndaj gazetares Jonida Shehu, drejtuese e emisionit “Pasdite në Top Channel”. Lajmi është bërë...

SOFT

VIP