16 C
Tirana
Monday, September 25, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Gazetarja

Tag: gazetarja

Gazetarja nga Kosova – Berishës: Të kujtoj kur ju dorëzove Al...

Më duhet t’i përgjigjem Sali Berishës, për shkak të respektit që kam për lexuesit e gazetës dhe të atyre mijëra qytetarëve të shtetit tim,...

Përndiqte prej dy vitesh gazetaren Jonida Shehu, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka ndaluar një shtetas të akuzuar për përndjekje ndaj gazetares Jonida Shehu, drejtuese e emisionit “Pasdite në Top Channel”. Lajmi është bërë...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
72%
3.1kmh
75%
Tue
19 °
Wed
21 °
Thu
22 °
Fri
23 °
Sat
18 °