Tuesday, June 19, 2018
Home Tags Gazeta

Tag: gazeta

Bora dhe ngricat pushtojnë rrugët në veri të vendit, temperaturat deri...

Qarku i Kukësit që prej mëngjesit të djeshëm vazhdon të jetë i përfshirë me temperatura të ulëta e reshje dëbore me intesitet të dobët....

Balla: S`bëjmë pazar me drejtësinë, kundërshtarët e kryeprokurores kanë halle të...

Kryetari i Grupit të PS, Taulant Balla ka dënuar ato që i cilësoi akte dhune jashtë Kuvendit por edhe në seancën plenare. Deputeti i PS,...

Grabitet një kazino te “21 Dhjetori” në Tiranë, autori kishte pistoletë...

Një hajdut ka realizuar një vjedhje në një kazino në Tiranë, duke marrë gjithë xhiron ditore. Policia e Tiranës njofton se ngjarja ka ndodhur rreth...

“Daily Mail” zgjedh formacionin e “Euro 2016”, përfshin 2 shqiptarë

Tabloidi brtianik, Daily Mail ka zgjedhur formacionin më të mirë nga të xhiros së parë të Euro 2016. Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka kanë zënë...

Herolind Shala mbyll gojët e liga: Do jem përgjithmonë pjesë e...

Lojtari i kombëtares Herolind Shala do të vazhdojë t’i mbetet besnik Shqipërisë, megjithëse nuk ishte pjesë e listës së De Biazit për finalet e...

BMW po planifikon të lansojë këtë super-veturë

BMW po dëshiron që të lansojë një automjet plotësisht vetë-vozitës në rrugët e Gjermanisë brenda pesë viteve, ka paralajmëruar CEO i kompanisë Harald Krueger. Krueger...

Kujdes në plazh! Peshkaqeni 3 metra i gjatë kapet në Vlorë

Një peshkaqen 3 metra i gjatë u kap pranë Dhërmiut javën që shkoi. Ai u ekspozua në plazhin e Radhimës dhe disa vizitorë e fotografuan...

Vlorë, një burrë i vdekur e një grua pa ndjenja, gjenden...

Policia informoi sot se një burrë i moshës rreth 60 vjeç është gjetur i pajetë nga kalimtarët anës trotuarit, përgjatë rrugës në hyrje të...

Dibër, dy tërmete 3.4 dhe 5 ballësh brenda pak minutave, ndjehen...

Dy tërmete të forta u regjistruan mëngjesin e sotëm në Shqipëri. Të dyja fenomenet kanë ndodhur brenda pak casteve rreth orës 7.20-7.30 të së dielës. Sipas...

Arbana Osmani flet për djalin, bashkëshortin dhe zënkën me Ledionin

Për Arbana Osmanin, ky vit ka qenë më i bukuri në jetën e saj, pavarësisht vështirësive me të cilat është përballur dhe ndryshimeve në...

SOFT

VIP