Friday, July 20, 2018
Home Tags Gazeta online

Tag: gazeta online

Drejtonte “Ford-in” në gjendje të dehur, bie në pranga shoferi nga...

Një 47-vjecar nga Elbasani ka rënë në pranga pasi është kapur në flagrancë nga Policia duke drejtuar mjetin tip "Ford" në gjendje të dehur. Policia bën...

Shqiptari arratiset nga paraburgimi i policisë në Greqi

Katër persona, një shqiptar dhe tre algjerianë, kanë mundur t’i shpëtojnë policisë dhe të dalin nga komisariati. Ngjarja ka ndodhur pak pas mesnatës në...

Mot i kthjellët por i ftohtë, ja parashikimi për sot dhe...

Pothuajse i gjithë territori i vendit do të karakterizohet nga mot i kthjellët por i ftohtë. Në zonat bregdetare dhe të ulëta priten kthjellime dhe...

Kryemadhi kundër Berishës: Nuk i djegim mandatet, Parlamenti ka rënë

Monika Kryemadhi është shprehur kundër propozimit të bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha për djegien e mandateve. Gjatë fjalës jashtë Kuvendit menjëherë pas seancës, Kryemadhi...

Arrestohet 15-vjeçari nga Durrësi, ishte shpallur në kërkim për tentativë vrasje

Policia e Durrësit ka ndaluar një 15-vjecar, i cili së bashku me shtetasin me iniciale Gj.Sh kanë tentuar të vrasin me armë zjarri shtetasit J.B....

FOTO, EMRAT/ Kapen bosët shqiptarë të trafikut të drogës në Itali,...

Dy të rinj shqiptarë kanë rënë në prangat e Policisë italiane nën akuzën e trafikut të drogës. Shqiptarët e arrestuar janë Fabian Gjergji, 28-vjec dhe...

Moti për sot, dita nisi më shi, në mbrëmje fillon dëbora

Vranësira dhe shira dominojnë pjesën më të madhe të territorit shqiptar ku sasi më të konsiderueshme pritet të bien në zonat veriore dhe qendrore. Mesdita...

“Bomba” e Donald Lu: Disa ministra të qeverisë i vlerësoj me...

Ambasadori i SHBA-ve,  Donald Lu prej disa orësh u është përgjigjur pyetjeve të qytetarëve "Live" në Facebook. I pyetur për reformën në drejtësi, Lu theksoi...

Sadija: Takimi me Berishën e Lirinë, pse mungoi Shkelzeni në dasmën...

Ngjarja më e rrallë në Tiranë e javës që kaluam, ishte kurorëzimi i Princ Leka II dhe artistes Elia Zaharia, në një ceremoni sipas...

Ingrit Gjoni publikon foto nga pushimet, ekspozon gjoksin

Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni ka lënë pas koncertet dhe po pushon në Sarandë. Ingrit Gjoni ka publikuar një foto nga pushimet e saj ku...

SOFT

VIP