Saturday, November 18, 2017
Home Tags Gazeta online

Tag: gazeta online

Moti për sot, dita nisi më shi, në mbrëmje fillon dëbora

Vranësira dhe shira dominojnë pjesën më të madhe të territorit shqiptar ku sasi më të konsiderueshme pritet të bien në zonat veriore dhe qendrore. Mesdita...

“Bomba” e Donald Lu: Disa ministra të qeverisë i vlerësoj me...

Ambasadori i SHBA-ve,  Donald Lu prej disa orësh u është përgjigjur pyetjeve të qytetarëve "Live" në Facebook. I pyetur për reformën në drejtësi, Lu theksoi...

Sadija: Takimi me Berishën e Lirinë, pse mungoi Shkelzeni në dasmën...

Ngjarja më e rrallë në Tiranë e javës që kaluam, ishte kurorëzimi i Princ Leka II dhe artistes Elia Zaharia, në një ceremoni sipas...

Ingrit Gjoni publikon foto nga pushimet, ekspozon gjoksin

Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni ka lënë pas koncertet dhe po pushon në Sarandë. Ingrit Gjoni ka publikuar një foto nga pushimet e saj ku...

Kombëtarja vijon stërvitjet në Francë, vjen një lajm i mirë për...

Kombëtarja ka 17 ditë që ndodhet e grumbulluar në kuadër të kampionatit Evropian. Sot kuqezinjtë zhvilluan seancën e dytë stërvitore në Francë. Odise Roshi në konferencë...

SOFT

VIP