24 C
Tirana
Saturday, September 23, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Gareth bale

Tag: gareth bale

Futbollisti i bën propozim për martesë, ja si i përgjigjet e...

Gareth Bale së shpejti do përfshihet në klubin e futbollistëve të martuar. Ylli i përfaqësueses uellsiane dhe Realit të Madridit do t'i drejtohet altarit...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
few clouds
25 ° C
25 °
25 °
33%
1.8kmh
20%
Sun
19 °
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
20 °
Thu
22 °