Saturday, July 21, 2018
Home Tags Gareth bale

Tag: gareth bale

Futbollisti i bën propozim për martesë, ja si i përgjigjet e...

Gareth Bale së shpejti do përfshihet në klubin e futbollistëve të martuar. Ylli i përfaqësueses uellsiane dhe Realit të Madridit do t'i drejtohet altarit...

SOFT

VIP