12 C
Tirana
Wednesday, October 18, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Fushata

Tag: fushata

“Fushata po zien”, por ja lajmi nga Shqipëria që bëri sot...

Fushata elektorale dhe sherrnaja politike po zien ne Shqiperi, por mediat e huaja kane qarkulluar sot nje lajm tjeter nga Shqiperia. Ato i kane...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
11 ° C
11 °
11 °
93%
1.5kmh
36%
Thu
22 °
Fri
20 °
Sat
22 °
Sun
22 °
Mon
16 °