12 C
Tirana
Sunday, September 24, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Furgoni ne turme

Tag: furgoni ne turme

Policia vret tre autorët e sulmit në Londër, pas furgonit në...

Një furgon duke ecur me shpejtësi godet këmbësorët në Urën e Londrës të shtunën në mbrëmje dhe sipas dëshmitarëve, më pas personat në makinë...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
82%
1.5kmh
0%
Mon
18 °
Tue
20 °
Wed
23 °
Thu
24 °
Fri
23 °