Friday, July 20, 2018
Home Tags Furgoni ne turme

Tag: furgoni ne turme

Policia vret tre autorët e sulmit në Londër, pas furgonit në...

Një furgon duke ecur me shpejtësi godet këmbësorët në Urën e Londrës të shtunën në mbrëmje dhe sipas dëshmitarëve, më pas personat në makinë...

SOFT

VIP