Sunday, June 24, 2018
Home Tags Fshf

Tag: fshf

Vendimi i “Tifozëve Kuq e Zi” nuk do t’ju pëlqejë aspak...

Zyrtarët e FSHF-së kanë takuar sot "Tifozat Kuq e Zi" me qëllim arritjen e një marrëveshjeje në lidhje me bojkotin që ky tifogrup ka...

Intervista/ Mërgim Mavraj: Kur isha i vogël dëshiroja të bëhesha polic

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit Mërgim Mavraj, deklaron se kur ishte i vogël dëshironte të bëhej polic dhe jo futbollist. Mavraj ka dhënë një...

Kombëtarja vijon stërvitjet në Francë, vjen një lajm i mirë për...

Kombëtarja ka 17 ditë që ndodhet e grumbulluar në kuadër të kampionatit Evropian. Sot kuqezinjtë zhvilluan seancën e dytë stërvitore në Francë. Odise Roshi në konferencë...

SOFT

VIP