Saturday, July 21, 2018
Home Tags Fshati zhupan

Tag: fshati zhupan

Tmerrohet fshati në Fier, tre persona me armë e maska, hyjnë...

Tre persona me arme dhe me maska hyne ne nje banese mengjesin e sotem ne Fier dhe grabiten nje sasi te konsiderueshme eurosh. Policia kathene...

SOFT

VIP