Tuesday, July 17, 2018
Home Tags Fshatarja moderne shijak

Tag: fshatarja moderne shijak

Shijak/ “Fshatarja moderne” çmend meshkujt, punon oborrin dhe ngre të pasmet

Një banor nga Shijaku ka dërguar disa foto të “fshatares moderne” sipas tij. Ai shprehet se ka qenë duke kaluar në rrugë bashkë me...

SOFT

VIP