22 C
Tirana
Friday, September 22, 2017

Kliko per me shume info

Home Tags Fshatarja moderne shijak

Tag: fshatarja moderne shijak

Shijak/ “Fshatarja moderne” çmend meshkujt, punon oborrin dhe ngre të pasmet

Një banor nga Shijaku ka dërguar disa foto të “fshatares moderne” sipas tij. Ai shprehet se ka qenë duke kaluar në rrugë bashkë me...

SOFT

VIP

Parashikimi i Motit

Albania / Shqiperi
scattered clouds
22 ° C
22 °
22 °
33%
4.6kmh
40%
Sat
20 °
Sun
19 °
Mon
14 °
Tue
22 °
Wed
23 °